#1 2014-08-19 18:34:07

tutka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 21
Punktów :   

opowieści dziwnej treści

No, cóż latem koniecznie chciałam nabyć trochę doświadczenia w hipoterapii. Kurs mam od dawna, ale doświadczenie małe. Postanowiłam przeznaczyć urlop na pracę wolontariusza z dziećmi niepełnosprawnymi. Rozesłałam zgłoszenia i oczekiwałam na odpowiedź. Wreszcie jest! Jadę pod Wrocław, do Stowarzyszenia Św.Celestyna, które oprócz hipoterapii prowadzi szereg innych działań na rzecz osób niepełnosprawnych. Przed wyjazdem, obowiązkowy przegląd samochodu. Mam starego grata z instalacją LPG, na szczęście mam również dobrego mechanika w AutoKorbas w Wysogotowie, który zawsze auto dokładnie mi sprawdzi i co trzeba - dociągnie, naprawi. Dzięki niemu,mój samochód nie sprawia mi nieprzyjemnych niespodzianek. No i w drogę. Jechałam nowymi drogami, odremontowanymi, lib niedawno oddanymi do użytku. Najbardziej cieszyły mnie obwodnice miast, które mijałam, pozwalające mi objechać zatłoczone aglomeracje. Czasem w oko wpadały mi rosnące jak grzyby po deszczu elektrownie wiatrowe. Kiedyś znajomy opowiadał mi, że firmy, które robią specjalistyczneekspertyzy przyrodnicze i środowiskowe na potrzeby tego typu inwestycji, pracują również przy ustanawianiu obszarów chronionych, takich jak Natura 2000. Na miejscu, w Mikoszowie - super. Wspaniałe dzieci, ludzie i konie. Dwa tygodnie intensywnej pracy, ale pełne radości i odpoczynku od codziennych trosk. Inni mają gorzej, a jest w nich tyle radości. Na pewno tu wrócę.

Offline

 
Katalogi stron - toplista .. TOPLISTA POZYCJONER ..

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Henne Strand https://www.worldhotels-in.com